9.30 uur      18.30 uur
24 juni Ds. J.T. Maas (Vinkeveen) Ds. C. Boele
17 juni Ds. C. Boele Ds. J.J. van Holten (IJsselstein)
10 juni Ds. C. Boele Ds. C. Boele
    Heilig Avondmaal     Dankzegging Heilig Avondmaal
3 juni Ds. C. Boele Ds. C. Boele
    Voorbereiding Heilig Avondmaal

 

     9.30 uur      18.30 uur
27 mei Ds. K. Hak (Goudswaard) Ds. C. Boele
21 mei Ds. J.W. Verboom (Groot-Ammers)
    2e Pinksterdag     
20 mei Ds. C. Boele Ds. C. Boele
    1e Pinksterdag    
13 mei Ds. S. Jumelet (Zaltbommel) Ds. A. Beens (Katwijk)
10 mei Ds. C. Boele
    Hemelvaartsdag     
6 mei Ds. J.H. van Daalen (Nijkerk) Ds. A. de Wit (Besoyen)

 

     9.30 uur      18.30 uur
29 april Prop. F. Pierik (‘t Harde) Ds. C. Boele
22 april Ds. C. Boele Ds. E.K. Foppen (Gorinchem)
15 april Ds. C. Bos (Benschop) Ds. C. Boele
8 april Ds. J.J. Verhaar (Krimpen ad IJssel) Ds. A. Bloemendal (Ederveen)
2 april Ds. C. Boele
    2e Paasdag, doopdienst    
4 maart Ds. C. Boele Ds. D.C. Floor (Ede)
    1e Paasdag

 

    9.30 uur     18.30 uur
30 maart Ds. C. Boele Ds. C. Boele
    Goede Vrijdag (dienst om 9.30 uur)     Goede Vrijdag (dienst om 19.30 uur)
25 maart Ds. G.M. van Meijeren (Hoevelaken) Ds. C. Boele
18 maart Ds. C. Boele Ds. P.D. Teeuw (Moordrecht)
14 maart Ds. C. Boele Ds. C. Boele
    Biddag (dienst om 10.00 uur)     Biddag (dienst om 19.30 uur)
11 maart Ds. A.A. Floor (Barendrecht) Ds. D.J.W. Kok (Oldebroek)
4 maart Ds. C. Boele Ds. C. Boele
    Heilig Avondmaal     Dankzegging Heilig Avondmaal

 

     9.30 uur      18.30 uur
25 februari Ds. C. Boele Ds. F. Maaijen (Zwijndrecht)
    Voorbereiding Heilig Avondmaal
18 februari Ds. S.J. Verheij (Barneveld) Ds. C. Boele
11 februari Ds. C. Boele Ds. K.M. Teeuw (Aalst)
4 februari Ds. P. Nobel (Monster) Ds. A. van Zetten (Bruchem)

 

     9.30 uur      18.30 uur
28 januari Ds. C. Boele Ds. A.J. Sonneveld (Lopik)
21 januari Ds. C. Boele Ds. C. Boele
14 januari Ds. J.R. Volk (Alblasserdam) Ds. C. Boele
7 januari Ds. K. Hak (Goudswaard) Ds. A.A. Floor (Barendrecht)
1 januari Ds. C. Boele
    Nieuwjaarsdag

 

     9.30 uur      18.30 uur
31 december Ds. G.C. Bergshoeff (Scherpenzeel) Ds. C. Boele
    Oudjaarsdag
26 december Dienst met de jeugdclubs en J.V.
    2e kerstdag
25 december Ds. C. Boele Ds. C. Boele
    1e kerstdag
24 december Ds. P.J. Krijgsman (Benthuizen) Ds. J. Broekman (Lopikerkapel)
17 december Ds. C. Boele Ds. P. Wijnberger (Bleiswijk)
10 december Ds. M.B. v.d. Akker (Nieuwerkerk ad IJssel) Ds. C. Boele
    Bevestigingsdienst     Intrededienst (om 14.30 uur)
3 december Ds. M. Kreuk (Oude-Tonge) Kand. M.M.J. Verheuvel (Schoonhoven)
    Heilig Avondmaal     Dankzegging Heilig Avondmaal